WCH U20 IIIB sarjataulukko

Tälle sivulle päivittyy WCH U20 IIIB-sarjan sarjataulukko sekä keskeiset sijoitustiedot. Taulukon yhteydessä näytetään vain API-datasta varmasti saatavilla olevat tilastot.

#JoukkueOVTH+/-P
1Kyrgyzstan U20510115
2Hong Kong U20510112
3Mexico U2051019
4Luxembourg U2051016
5South Africa U2051013
6Iran U2051010