BeNe League sarjataulukko

BeNe League sarjataulukko näyttää kauden tilanteen ajantasaisessa järjestyksessä. Taulukossa on 0 joukkuetta ja tiedot päivittyvät säännöllisesti kauden aikana.

#JoukkueOVTH+/-P
1Team 3231610135
2Team 15321610132
3Team 13921610129
4Team 13861610129
5Team 3251610122
6Team 8151610122
8Team 15311610114
9Team 15331510110